
Truss & scenekonstruktion
AluTruss BILOCK BQ2-PAL31V 3-vejs hjørne 90° ALUTRUSS
AluTruss BILOCK BQ2-PAL31V 3-vejs hjørne 90° ALUTRUSS findes lige nu fra 1.839 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk BILOCK BQ2-PAL31V 3-vejs hjørne 90° - ALUTRUSS | 1-2 hverdage | 49 kr.1.888 kr. inkl. fragt | 1.839 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Truss & scenekonstruktion |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | AluTruss |
| Model | AluTruss BILOCK BQ2-PAL31V 3-vejs hjørne 90° - ALUTRUSS |
| Kabellængde | 29 cm |
| Truss/størrelse | 50mm |
| EAN | 4026397221107 |
| Produkt-ID | E-60210245 |
| Forhandlerkategorier | BILOCK BQ2 - 50mm |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for AluTruss BILOCK BQ2-PAL31V 3-vejs hjørne 90° ALUTRUSS er 1.839 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Alutruss 6082 Firkant Truss. Element til cirkel Ø 3 meter. 90°
Fra 6.719 kr.
1forhandler

ALUTRUSS SINGLELOCK POWER PAC-20 corner 60°
Fra 849 kr.
1forhandler

Alutruss 6082 Trekant Truss. 2-vejs hjørne (AC-23). 135°. 50 cm.
Fra 1.999 kr.
1forhandler

ALUTRUSS DECOLOCK DQ4-SPAL30 3-Way Corner 90° bk
Fra 3.479 kr.
1forhandler