
Truss & scenekonstruktion
ALUTRUSS BILOCK BQ2-SPAT42V 4-Way T-Piece bk
ALUTRUSS BILOCK BQ2-SPAT42V 4-Way T-Piece bk findes lige nu fra 2.409 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk ALUTRUSS BILOCK BQ2-SPAT42V 4-Way T-Piece bk | 1-2 hverdage | 0 kr.2.409 kr. inkl. fragt | 2.409 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Truss & scenekonstruktion |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | AluTruss |
| Model | ALUTRUSS BILOCK BQ2-SPAT42V 4-Way T-Piece bk |
| Farve | sort |
| Truss/størrelse | 50mm |
| EAN | 4026397669787 |
| Produkt-ID | E-60210364 |
| Forhandlerkategorier | BILOCK BQ2 Sort - 50mm |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for ALUTRUSS BILOCK BQ2-SPAT42V 4-Way T-Piece bk er 2.409 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



