
Truss & scenekonstruktion
AluTruss BILOCK BQ2-T-3 stander ALUTRUSS
AluTruss BILOCK BQ2-T-3 stander ALUTRUSS findes lige nu fra 5.429 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk BILOCK BQ2-T-3 stander - ALUTRUSS | 1-2 hverdage | 0 kr.5.429 kr. inkl. fragt | 5.429 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Truss & scenekonstruktion |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | AluTruss |
| Model | AluTruss BILOCK BQ2-T-3 stander - ALUTRUSS |
| Kabellængde | 29 cm |
| Truss/størrelse | 50mm |
| EAN | 4026397489606 |
| Produkt-ID | E-60210266 |
| Forhandlerkategorier | BILOCK BQ2 - 50mm |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for AluTruss BILOCK BQ2-T-3 stander ALUTRUSS er 5.429 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

ALUTRUSS DECOLOCK DQ3-SPAC24 2-Way Corner 90° bk
Fra 1.939 kr.
1forhandler

Alutruss 6082 Firkant Truss. 4-vejs T-stykke. 90°. 71/50 cm.
Fra 5.219 kr.
1forhandler

Alutruss QL-ET34 Firkant Truss. Lige stykke. 71 cm.
Fra 2.249 kr.
1forhandler

AluTruss Decotruss Pro. Trekant Truss. 4-vejs T-stykke (PAT-43). 90°. 58/40 cm
Fra 3.379 kr.
1forhandler