
Truss & scenekonstruktion
ALUTRUSS BILOCK Circle d=4m (inside) horizontal
ALUTRUSS BILOCK Circle d=4m (inside) horizontal findes lige nu fra 17.949 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk ALUTRUSS BILOCK Circle d=4m (inside) horizontal | 1-2 hverdage | 0 kr.17.949 kr. inkl. fragt | 17.949 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Truss & scenekonstruktion |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | AluTruss |
| Model | ALUTRUSS BILOCK Circle d=4m (inside) horizontal |
| Kabellængde | 4m |
| Truss/størrelse | 50mm |
| EAN | 4026397569681 |
| Produkt-ID | E-60210274 |
| Forhandlerkategorier | BILOCK BQ2 - 50mm |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for ALUTRUSS BILOCK Circle d=4m (inside) horizontal er 17.949 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Decolock Firkant Truss. Endeplade/ fod "han". 24 x 24 cm.
Fra 709 kr.
1forhandler

AluTruss Decolock Firkant Truss. 2-vejs hjørne. 90°. 40 cm.
Fra 2.039 kr.
1forhandler

ALUTRUSS SINGLELOCK POWER PSP-4500 QUICK-LOCK Pipe
Fra 1.329 kr.
1forhandler

Alutruss 6082 Trekant Truss. 4-vejs kryds (AC-41 SU). 90°. 71 cm.
Fra 3.339 kr.
1forhandler