
Truss & scenekonstruktion
ALUTRUSS BILOCK Circle d=4m (inside) vertical
ALUTRUSS BILOCK Circle d=4m (inside) vertical findes lige nu fra 14.179 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk ALUTRUSS BILOCK Circle d=4m (inside) vertical | 1-2 hverdage | 0 kr.14.179 kr. inkl. fragt | 14.179 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Truss & scenekonstruktion |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | AluTruss |
| Model | ALUTRUSS BILOCK Circle d=4m (inside) vertical |
| Kabellængde | 4m |
| Truss/størrelse | 50mm |
| EAN | 4026397569698 |
| Produkt-ID | E-60210275 |
| Forhandlerkategorier | BILOCK BQ2 - 50mm |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for ALUTRUSS BILOCK Circle d=4m (inside) vertical er 14.179 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Alutruss QL-ET34 Firkant Truss. Sæt med 8 x 2 meter samt transportsæt
Fra 27.189 kr.
1forhandler

Alutruss 6082 Trekant Truss. Lige stykke. 3 5 meter
Fra 3.269 kr.
1forhandler

AluTruss BILOCK BQ2-29cm 2 kant truss stykke ALUTRUSS
Fra 759 kr.
1forhandler

AluTruss Decotruss Pro. Trekant Truss. 5-vejs kryds (PAT51). 60/40/58 cm
Fra 4.099 kr.
1forhandler