
Truss & scenekonstruktion
ALUTRUSS BILOCK Circle d=5m (inside) hor. 8tlg.
ALUTRUSS BILOCK Circle d=5m (inside) hor. 8tlg. findes lige nu fra 21.549 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk ALUTRUSS BILOCK Circle d=5m (inside) hor. 8tlg. | 1-2 hverdage | 0 kr.21.549 kr. inkl. fragt | 21.549 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Truss & scenekonstruktion |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | AluTruss |
| Model | ALUTRUSS BILOCK Circle d=5m (inside) hor. 8tlg. |
| Kabellængde | 5m |
| Truss/størrelse | 50mm |
| EAN | 4026397569704 |
| Produkt-ID | E-60210276 |
| Forhandlerkategorier | BILOCK BQ2 - 50mm |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for ALUTRUSS BILOCK Circle d=5m (inside) hor. 8tlg. er 21.549 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Alutruss S6082. Sort Firkant Truss. 75 cm. Lige stykke.
Fra 2.659 kr.
1forhandler

Alutruss 6082 Trekant Truss cirkel. Spids mod inderkant. Indvendig diameter: 4 meter
Fra 33.549 kr.
1forhandler

Block and Block Justerbar truss adapter 18-59 cm. 35 mm. Hun
Fra 0 kr.
1forhandler

DECOTRUSS Quad Spacer Block bk
Fra 299 kr.
1forhandler