
Truss & scenekonstruktion
AluTruss BILOCK cirkel d=1m (inside) vertical ALUTRUSS
AluTruss BILOCK cirkel d=1m (inside) vertical ALUTRUSS findes lige nu fra 4.399 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk BILOCK cirkel d=1m (inside) vertical - ALUTRUSS | 1-2 hverdage | 0 kr.4.399 kr. inkl. fragt | 4.399 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Truss & scenekonstruktion |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | AluTruss |
| Model | AluTruss BILOCK cirkel d=1m (inside) vertical - ALUTRUSS |
| Kabellængde | 1m |
| Truss/størrelse | 50mm |
| EAN | 4026397518481 |
| Produkt-ID | E-6021026U |
| Forhandlerkategorier | BILOCK BQ2 - 50mm |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for AluTruss BILOCK cirkel d=1m (inside) vertical ALUTRUSS er 4.399 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



