
Truss & scenekonstruktion
ALUTRUSS BILOCK Element f.Circle 4m ins. hori.90°
ALUTRUSS BILOCK Element f.Circle 4m ins. hori.90° findes lige nu fra 4.919 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk ALUTRUSS BILOCK Element f.Circle 4m ins. hori.90° | 1-2 hverdage | 0 kr.4.919 kr. inkl. fragt | 4.919 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Truss & scenekonstruktion |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | AluTruss |
| Model | ALUTRUSS BILOCK Element f.Circle 4m ins. hori.90° |
| Kabellængde | 4m |
| Truss/størrelse | 50mm |
| EAN | 4026397541670 |
| Produkt-ID | E-6021027C |
| Forhandlerkategorier | BILOCK BQ2 - 50mm |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for ALUTRUSS BILOCK Element f.Circle 4m ins. hori.90° er 4.919 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

ALUTRUSS Truss set QUADLOCK 6082 square 7.71x7.71x3.5m (WxDxH)
Fra 91.539 kr.
1forhandler

Alutruss 6082 Trekant Truss cirkel. Spids op eller ned. Indvendig diameter: 4 meter
Fra 33.549 kr.
1forhandler

Bralo Truss-Head popnitte. Blank. 4 8 x 14 mm. 2500 Stk
Fra 1.379 kr.
1forhandler

ALUTRUSS Truss set QUADLOCK 6082 U-Figure 7x4x3.5m (WxDxH)
Fra 48.229 kr.
1forhandler