
Truss & scenekonstruktion
ALUTRUSS BILOCK Element f.Circle 5m ins. hori.45°
ALUTRUSS BILOCK Element f.Circle 5m ins. hori.45° findes lige nu fra 2.969 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk ALUTRUSS BILOCK Element f.Circle 5m ins. hori.45° | 1-2 hverdage | 0 kr.2.969 kr. inkl. fragt | 2.969 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Truss & scenekonstruktion |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | AluTruss |
| Model | ALUTRUSS BILOCK Element f.Circle 5m ins. hori.45° |
| Kabellængde | 5m |
| Truss/størrelse | 50mm |
| EAN | 4026397559606 |
| Produkt-ID | E-6021027D |
| Forhandlerkategorier | BILOCK BQ2 - 50mm |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for ALUTRUSS BILOCK Element f.Circle 5m ins. hori.45° er 2.969 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

AluTruss Decolock Firkant Truss. Lige stykke. 1 5 meter
Fra 2.159 kr.
1forhandler

Alutruss QL-ET34 Firkant Truss. 2-vejs afrundet hjørne. 90°. 50 cm.
Fra 4.159 kr.
1forhandler

Alutruss 6082 Trekant Truss. Lige stykke. 3 5 meter
Fra 3.269 kr.
1forhandler

ALUTRUSS DECOLOCK DQ3-S3000 3-Way Cross Beam bk
Fra 3.339 kr.
1forhandler