
Truss & scenekonstruktion
AluTruss BILOCK element f.cirkel 1 5m ins.vert.90° ALUTRUSS
AluTruss BILOCK element f.cirkel 1 5m ins.vert.90° ALUTRUSS findes lige nu fra 1.799 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk BILOCK element f.cirkel 1,5m ins.vert.90° - ALUTRUSS | 1-2 hverdage | 49 kr.1.848 kr. inkl. fragt | 1.799 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Truss & scenekonstruktion |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | AluTruss |
| Model | AluTruss BILOCK element f.cirkel 1,5m ins.vert.90° - ALUTRUSS |
| Kabellængde | 1,5m |
| Truss/størrelse | 50mm |
| EAN | 4026397518498 |
| Produkt-ID | E-6021027R |
| Forhandlerkategorier | BILOCK BQ2 - 50mm |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for AluTruss BILOCK element f.cirkel 1 5m ins.vert.90° ALUTRUSS er 1.799 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



