
Truss & scenekonstruktion
AluTruss BILOCK element f.cirkel 2m ins. hori.90° ALUTRUSS
AluTruss BILOCK element f.cirkel 2m ins. hori.90° ALUTRUSS findes lige nu fra 2.559 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk BILOCK element f.cirkel 2m ins. hori.90° - ALUTRUSS | 1-2 hverdage | 0 kr.2.559 kr. inkl. fragt | 2.559 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Truss & scenekonstruktion |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | AluTruss |
| Model | AluTruss BILOCK element f.cirkel 2m ins. hori.90° - ALUTRUSS |
| Kabellængde | 2m |
| Truss/størrelse | 50mm |
| EAN | 4026397559583 |
| Produkt-ID | E-6021027A |
| Forhandlerkategorier | BILOCK BQ2 - 50mm |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for AluTruss BILOCK element f.cirkel 2m ins. hori.90° ALUTRUSS er 2.559 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Alutruss 6082 Firkant Truss. Hjørne blok. 29 cm.
Fra 4.669 kr.
1forhandler

Alutruss Firkant Truss cirkel. Indvendig diameter: 4meter
Fra 33.549 kr.
1forhandler

ALUTRUSS SINGLELOCK POWER PSP-1500 QUICK-LOCK pipe
Fra 769 kr.
1forhandler

Alutruss 6082 Firkant Truss. 3-vejs T-stykke. 90°. 50/50 cm.
Fra 3.679 kr.
1forhandler