
Truss & scenekonstruktion
AluTruss DECOLOCK DQ1 0 5 m. i 35 mm rør ALUTRUSS
AluTruss DECOLOCK DQ1 0 5 m. i 35 mm rør ALUTRUSS findes lige nu fra 309 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk DECOLOCK DQ1 - 0,5 m. i 35 mm rør - ALUTRUSS | 1-2 hverdage | 49 kr.358 kr. inkl. fragt | 309 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Truss & scenekonstruktion |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | AluTruss |
| Model | AluTruss DECOLOCK DQ1 - 0,5 m. i 35 mm rør - ALUTRUSS |
| Kabellængde | 0,5 m |
| Truss/størrelse | 35 mm |
| EAN | 4026397497212 |
| Produkt-ID | E-60301480 |
| Forhandlerkategorier | DECOLOCK DQ1 - 35mm |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for AluTruss DECOLOCK DQ1 0 5 m. i 35 mm rør ALUTRUSS er 309 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Alutruss 6082 Firkant Truss. Lige stykke. 2 5 meter
Fra 3.339 kr.
1forhandler

AluTruss BILOCK BQ2-1 meter 2 kant truss stykke ALUTRUSS
Fra 909 kr.
1forhandler

Alutruss 6082 Firkant Truss. Lige stykke. 25 cm.
Fra 1.689 kr.
1forhandler

Alutruss 6082 Firkant Truss. 3-vejs hjørne. 90°. 50 cm.
Fra 4.099 kr.
1forhandler