
Truss & scenekonstruktion
AluTruss DECOLOCK DQ1 3 m. i 35 mm rør ALUTRUSS
AluTruss DECOLOCK DQ1 3 m. i 35 mm rør ALUTRUSS findes lige nu fra 699 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk DECOLOCK DQ1 - 3 m. i 35 mm rør - ALUTRUSS | 1-2 hverdage | 49 kr.748 kr. inkl. fragt | 699 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Truss & scenekonstruktion |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | AluTruss |
| Model | AluTruss DECOLOCK DQ1 - 3 m. i 35 mm rør - ALUTRUSS |
| Kabellængde | 3 m |
| Truss/størrelse | 35 mm |
| EAN | 4026397497632 |
| Produkt-ID | E-60301489 |
| Forhandlerkategorier | DECOLOCK DQ1 - 35mm |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for AluTruss DECOLOCK DQ1 3 m. i 35 mm rør ALUTRUSS er 699 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

ALUTRUSS DECOLOCK DQ3-SPAC19 2-Way Corner 45° bk
Fra 2.819 kr.
1forhandler

Bralo Truss-Head popnitte. Blank. 4 8 x 14 mm. 2500 Stk
Fra 1.379 kr.
1forhandler

ALUTRUSS CORS-25 Corner Brace 25cm Adaptor
Fra 759 kr.
1forhandler

Alutruss 6082 Trekant Truss. 4-vejs T-stykke (AC-45). 90°. 74 30/50 cm. Højre
Fra 4.259 kr.
1forhandler