Truss & scenekonstruktion
ALUTRUSS DECOLOCK DQ1 circle 1 5m
ALUTRUSS DECOLOCK DQ1 circle 1 5m findes lige nu fra 2.769 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk ALUTRUSS DECOLOCK DQ1 circle 1,5m | 1-2 hverdage | 0 kr.2.769 kr. inkl. fragt | 2.769 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Truss & scenekonstruktion |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | AluTruss |
| Model | ALUTRUSS DECOLOCK DQ1 circle 1,5m |
| Kabellængde | 1,5m |
| Truss/størrelse | 35mm |
| EAN | 4026397671834 |
| Produkt-ID | E-60301494 |
| Forhandlerkategorier | DECOLOCK DQ1 - 35mm |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for ALUTRUSS DECOLOCK DQ1 circle 1 5m er 2.769 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

ALUTRUSS DECOLOCK DQ1 Connecting Cone/Pivot/Pin
Fra 119 kr.
1forhandler

AluTruss Decotruss Pro. Trekant Truss. Baseplate. Han med splitter
Fra 669 kr.
1forhandler

AluTruss Decotruss Pro. Trekant Truss. 2-vejs hjørne (PAC23). 135°. 40 cm
Fra 1.689 kr.
1forhandler

ALUTRUSS DECOLOCK DQ3-SPAT43 4-Way T-Piece /\ bk
Fra 3.069 kr.
1forhandler