
Truss & scenekonstruktion
ALUTRUSS DECOLOCK DQ1 circle 1m
ALUTRUSS DECOLOCK DQ1 circle 1m findes lige nu fra 1.359 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk ALUTRUSS DECOLOCK DQ1 circle 1m | 1-2 hverdage | 49 kr.1.408 kr. inkl. fragt | 1.359 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Truss & scenekonstruktion |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | AluTruss |
| Model | ALUTRUSS DECOLOCK DQ1 circle 1m |
| Kabellængde | 1m |
| Truss/størrelse | 35mm |
| EAN | 4026397668261 |
| Produkt-ID | E-60301490 |
| Forhandlerkategorier | DECOLOCK DQ1 - 35mm |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for ALUTRUSS DECOLOCK DQ1 circle 1m er 1.359 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Alutruss QL-ET34 Firkant Truss. 5-vejs kryds. 90°. 50 cm.
Fra 6.459 kr.
1forhandler

ALUTRUSS BILOCK BQ2-SPAT35H 3-way T-Piece 90° bk
Fra 2.039 kr.
1forhandler

Alutruss Firkant Truss cirkel. Indvendig diameter: 5 meter
Fra 44.639 kr.
1forhandler

ALUTRUSS DECOLOCK DQ3-S250 3-Way Cross Beam bk
Fra 1.089 kr.
1forhandler