
Truss & scenekonstruktion
ALUTRUSS DECOLOCK DQ1 circle element 1 5m 90°
ALUTRUSS DECOLOCK DQ1 circle element 1 5m 90° findes lige nu fra 739 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk ALUTRUSS DECOLOCK DQ1 circle element 1,5m 90° | 1-2 hverdage | 49 kr.788 kr. inkl. fragt | 739 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Truss & scenekonstruktion |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | AluTruss |
| Model | ALUTRUSS DECOLOCK DQ1 circle element 1,5m 90° |
| Kabellængde | 1,5m |
| Truss/størrelse | 35mm |
| EAN | 4026397668278 |
| Produkt-ID | E-60301491 |
| Forhandlerkategorier | DECOLOCK DQ1 - 35mm |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for ALUTRUSS DECOLOCK DQ1 circle element 1 5m 90° er 739 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Alutruss 6082 Trekant Truss cirkel. Spids mod inderkant. Indvendig diameter: 6 meter
Fra 51.409 kr.
1forhandler

Alutruss 6082 Trekant Truss. 3-vejs hjørne (AL-31). 90°. 50 cm. Højre
Fra 3.169 kr.
1forhandler

AluTruss Kraftig alu læsserampe. 80 cm/ 2 meter
Fra 13.269 kr.
1forhandler

ALUTRUSS GI-1/Clamps Truss Adapter
Fra 909 kr.
1forhandler