
Truss & scenekonstruktion
AluTruss DECOLOCK DQ2-20 cm 2 kant truss ALUTRUSS
AluTruss DECOLOCK DQ2-20 cm 2 kant truss ALUTRUSS findes lige nu fra 679 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk DECOLOCK DQ2-20 cm 2 kant truss - ALUTRUSS | 1-2 hverdage | 49 kr.728 kr. inkl. fragt | 679 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Truss & scenekonstruktion |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | AluTruss |
| Model | AluTruss DECOLOCK DQ2-20 cm 2 kant truss - ALUTRUSS |
| Kabellængde | 20 cm |
| Truss/størrelse | 35mm |
| EAN | 4026397520842 |
| Produkt-ID | E-60301505 |
| Forhandlerkategorier | DECOLOCK DQ2 - 35mm |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for AluTruss DECOLOCK DQ2-20 cm 2 kant truss ALUTRUSS er 679 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

ALUTRUSS TRILOCK S-290 3-Way Crossbeam
Fra 1.359 kr.
1forhandler

AluTruss BILOCK BQ2-PAC21V 2-vejs hjørne 90° ALUTRUSS
Fra 1.139 kr.
1forhandler

AluTruss Decotruss Pro. Trekant Truss. 3-vejs T-stykke (PAT-35). 90°. 58/40 cm
Fra 2.309 kr.
1forhandler

ALUTRUSS SINGLELOCK POWER PSP-3500 QUICK-LOCK Pipe
Fra 1.049 kr.
1forhandler