
Truss & scenekonstruktion
ALUTRUSS DECOLOCK DQ2 Circle 1 5m(inside) hor.
ALUTRUSS DECOLOCK DQ2 Circle 1 5m(inside) hor. findes lige nu fra 7.069 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk ALUTRUSS DECOLOCK DQ2 Circle 1,5m(inside) hor. | 1-2 hverdage | 0 kr.7.069 kr. inkl. fragt | 7.069 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Truss & scenekonstruktion |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | AluTruss |
| Model | ALUTRUSS DECOLOCK DQ2 Circle 1,5m(inside) hor. |
| Kabellængde | 1,5m |
| Truss/størrelse | 35mm |
| Produkt-ID | E-6030156G |
| Forhandlerkategorier | DECOLOCK DQ2 - 35mm |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for ALUTRUSS DECOLOCK DQ2 Circle 1 5m(inside) hor. er 7.069 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



