
Truss & scenekonstruktion
AluTruss DECOLOCK DQ2-PAC21V 2-vejs hjørne 90° ALUTRUSS
AluTruss DECOLOCK DQ2-PAC21V 2-vejs hjørne 90° ALUTRUSS findes lige nu fra 869 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk DECOLOCK DQ2-PAC21V 2-vejs hjørne 90° - ALUTRUSS | 1-2 hverdage | 49 kr.918 kr. inkl. fragt | 869 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Truss & scenekonstruktion |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | AluTruss |
| Model | AluTruss DECOLOCK DQ2-PAC21V 2-vejs hjørne 90° - ALUTRUSS |
| Truss/størrelse | 35mm |
| EAN | 4026397391404 |
| Produkt-ID | E-60301535 |
| Forhandlerkategorier | DECOLOCK DQ2 - 35mm |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for AluTruss DECOLOCK DQ2-PAC21V 2-vejs hjørne 90° ALUTRUSS er 869 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



