
Truss & scenekonstruktion
AluTruss DECOLOCK DQ2-PAC22V 2-vejs hjørne 120° ALUTRUSS
AluTruss DECOLOCK DQ2-PAC22V 2-vejs hjørne 120° ALUTRUSS findes lige nu fra 869 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk DECOLOCK DQ2-PAC22V 2-vejs hjørne 120° - ALUTRUSS | 1-2 hverdage | 49 kr.918 kr. inkl. fragt | 869 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Truss & scenekonstruktion |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | AluTruss |
| Model | AluTruss DECOLOCK DQ2-PAC22V 2-vejs hjørne 120° - ALUTRUSS |
| Truss/størrelse | 35mm |
| EAN | 4026397391275 |
| Produkt-ID | E-60301537 |
| Forhandlerkategorier | DECOLOCK DQ2 - 35mm |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for AluTruss DECOLOCK DQ2-PAC22V 2-vejs hjørne 120° ALUTRUSS er 869 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

AluTruss DECOLOCK DQ2-WPM with connection set ALUTRUSS
Fra 559 kr.
1forhandler

ALUTRUSS BILOCK E-GL22 5000 2-way Cross Beam
Fra 2.859 kr.
1forhandler

ALUTRUSS DECOLOCK DQ4-SBPM with Connector Set bk
Fra 1.089 kr.
1forhandler

Eurolite Halfcoupler til 50 mm. rør. Med Alutruss kobling. Max. 500 Kg
Fra 329 kr.
1forhandler