
Truss & scenekonstruktion
AluTruss DECOLOCK DQ2-PAT36V 3-vejs T-hjørne 90° ALUTRUSS
AluTruss DECOLOCK DQ2-PAT36V 3-vejs T-hjørne 90° ALUTRUSS findes lige nu fra 1.269 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk DECOLOCK DQ2-PAT36V 3-vejs T-hjørne 90° - ALUTRUSS | 1-2 hverdage | 49 kr.1.318 kr. inkl. fragt | 1.269 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Truss & scenekonstruktion |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | AluTruss |
| Model | AluTruss DECOLOCK DQ2-PAT36V 3-vejs T-hjørne 90° - ALUTRUSS |
| Truss/størrelse | 35mm |
| EAN | 4026397391244 |
| Produkt-ID | E-60301554 |
| Forhandlerkategorier | DECOLOCK DQ2 - 35mm |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for AluTruss DECOLOCK DQ2-PAT36V 3-vejs T-hjørne 90° ALUTRUSS er 1.269 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Alutruss 6082 Firkant Truss. Top afslutning
Fra 2.039 kr.
1forhandler

AluTruss Decolock Firkant Truss. 2-vejs afrundet hjørne. 90°. 50 cm.
Fra 3.069 kr.
1forhandler

AluTruss Decotruss Pro. Trekant Truss. Lige stykke. 50 cm
Fra 959 kr.
1forhandler

AluTruss Decotruss Pro. Trekant Truss. 2-vejs hjørne (PAC23). 135°. 40 cm
Fra 1.689 kr.
1forhandler