
Truss & scenekonstruktion
ALUTRUSS DECOLOCK DQ2-PAT36V 3-way T-Piece 90° 500mm version
ALUTRUSS DECOLOCK DQ2-PAT36V 3-way T-Piece 90° 500mm version findes lige nu fra 1.359 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk ALUTRUSS DECOLOCK DQ2-PAT36V 3-way T-Piece 90° 500mm version | 1-2 hverdage | 49 kr.1.408 kr. inkl. fragt | 1.359 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Truss & scenekonstruktion |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | AluTruss |
| Model | ALUTRUSS DECOLOCK DQ2-PAT36V 3-way T-Piece 90° 500mm version |
| Truss/størrelse | 35mm |
| EAN | 4026397693690 |
| Produkt-ID | E-60301540 |
| Forhandlerkategorier | DECOLOCK DQ2 - 35mm |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for ALUTRUSS DECOLOCK DQ2-PAT36V 3-way T-Piece 90° 500mm version er 1.359 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Alutruss S6082. Sort Firkant Truss. 2-vejs afrundet hjørne. 90°. 50 cm.
Fra 4.609 kr.
1forhandler

Alutruss 6082 Firkant Truss. 4-vejs T-stykke. 90°. 50 cm.
Fra 5.019 kr.
1forhandler

Alutruss QL-ET34 Firkant Truss. Lige stykke. 2 meter
Fra 2.969 kr.
1forhandler

Alutruss 6082 Trekant Truss. Element til cirkel Ø 3 meter. Spids op eller ned. 90°
Fra 6.619 kr.
1forhandler