
Truss & scenekonstruktion
ALUTRUSS DECOLOCK DQ2-SPAT42V 4-way T-Piece bk
ALUTRUSS DECOLOCK DQ2-SPAT42V 4-way T-Piece bk findes lige nu fra 2.409 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk ALUTRUSS DECOLOCK DQ2-SPAT42V 4-way T-Piece bk | 1-2 hverdage | 0 kr.2.409 kr. inkl. fragt | 2.409 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Truss & scenekonstruktion |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | AluTruss |
| Model | ALUTRUSS DECOLOCK DQ2-SPAT42V 4-way T-Piece bk |
| Farve | sort |
| Truss/størrelse | 35mm |
| EAN | 4026397679090 |
| Produkt-ID | E-60300154 |
| Forhandlerkategorier | DECOLOCK DQ2 Sort - 35mm |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for ALUTRUSS DECOLOCK DQ2-SPAT42V 4-way T-Piece bk er 2.409 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

ALUTRUSS DECOLOCK DPBS Base Plate for DQ1 bk
Fra 559 kr.
1forhandler

Alutruss S6082. Sort Firkant Truss. 3-vejs T-stykke. 90°. 71/50 cm.
Fra 4.259 kr.
1forhandler

Alutruss 6082 Trekant Truss. 3-vejs hjørne (AL-33). 90°. 50 cm. Højre
Fra 3.169 kr.
1forhandler

ALUTRUSS TRILOCK S-PAL-33 3-Way Corner \/ right
Fra 3.069 kr.
1forhandler