
Truss & scenekonstruktion
AluTruss Decotruss Pro afstandsstykke. 3 cm
AluTruss Decotruss Pro afstandsstykke. 3 cm findes lige nu fra 139 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Decotruss Pro afstandsstykke. 3 cm | 1-2 hverdage | 49 kr.188 kr. inkl. fragt | 139 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Truss & scenekonstruktion |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | AluTruss |
| Model | AluTruss Decotruss Pro afstandsstykke. 3 cm |
| Kabellængde | 3 cm |
| Truss/størrelse | 35 mm |
| EAN | 4026397498622 |
| Produkt-ID | E-6030178C |
| Forhandlerkategorier | Decolock DQ4. 35 mm. |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for AluTruss Decotruss Pro afstandsstykke. 3 cm er 139 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

ALUTRUSS SINGLELOCK POWER PAC-22 corner 120°
Fra 759 kr.
1forhandler

AluTruss DECOLOCK DQ2-BP base plate ALUTRUSS
Fra 479 kr.
1forhandler

ALUTRUSS SINGLELOCK POWER PAC-21 corner 90°
Fra 849 kr.
1forhandler

Alutruss 6082 Trekant Truss cirkel. Spids op eller ned. Indvendig diameter: 2 meter
Fra 18.669 kr.
1forhandler