
Truss & scenekonstruktion
AluTruss Decotruss Pro afstandsstykke. 4 cm
AluTruss Decotruss Pro afstandsstykke. 4 cm findes lige nu fra 149 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Decotruss Pro afstandsstykke. 4 cm | 1-2 hverdage | 49 kr.198 kr. inkl. fragt | 149 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Truss & scenekonstruktion |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | AluTruss |
| Model | AluTruss Decotruss Pro afstandsstykke. 4 cm |
| Kabellængde | 4 cm |
| Truss/størrelse | 35 mm |
| EAN | 4026397547412 |
| Produkt-ID | E-6030178D |
| Forhandlerkategorier | Decolock DQ4. 35 mm. |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for AluTruss Decotruss Pro afstandsstykke. 4 cm er 149 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

ALUTRUSS BILOCK E-GL22 C22-V 2-Way Corner 120°
Fra 1.239 kr.
1forhandler

SHOWGEAR LoadMaster Base Plate Trolley 600 For 6x Universal Truss Base Plate 600
Fra 5.489 kr.
1forhandler

Riggatec Universelt projektorbeslag til montering på 50 mm. truss
Fra 849 kr.
1forhandler

Alutruss QL-ET34. Cirkel krone. Ø 1 meter
Fra 3.069 kr.
1forhandler