
Truss & scenekonstruktion
AluTruss Decotruss Pro afstandsstykke. 7 cm. Hun
AluTruss Decotruss Pro afstandsstykke. 7 cm. Hun findes lige nu fra 119 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Decotruss Pro afstandsstykke. 7 cm. Hun | 1-2 hverdage | 49 kr.168 kr. inkl. fragt | 119 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Truss & scenekonstruktion |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | AluTruss |
| Model | AluTruss Decotruss Pro afstandsstykke. 7 cm. Hun |
| Kabellængde | 7 cm |
| Truss/størrelse | 35 mm |
| EAN | 4026397537949 |
| Produkt-ID | E-6030178K |
| Forhandlerkategorier | Decolock DQ4. 35 mm. |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for AluTruss Decotruss Pro afstandsstykke. 7 cm. Hun er 119 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



