
Truss & scenekonstruktion
AluTruss Decotruss Pro. Trekant Truss. 2-vejs afrundet hjørne (PAC24R) 90°. 50/50 cm
AluTruss Decotruss Pro. Trekant Truss. 2-vejs afrundet hjørne (PAC24R) 90°. 50/50 cm findes lige nu fra 2.149 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Decotruss Pro. Trekant Truss. 2-vejs afrundet hjørne (PAC24R) 90°. 50/50 cm | 1-2 hverdage | 0 kr.2.149 kr. inkl. fragt | 2.149 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Truss & scenekonstruktion |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | AluTruss |
| Model | AluTruss Decotruss Pro. Trekant Truss. 2-vejs afrundet hjørne (PAC24R) 90°. 50/50 cm |
| Kabellængde | 50 cm |
| Truss/størrelse | 35 mm |
| EAN | 4026397550030 |
| Produkt-ID | E-60301675 |
| Forhandlerkategorier | Decotruss Pro. 35 mm |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for AluTruss Decotruss Pro. Trekant Truss. 2-vejs afrundet hjørne (PAC24R) 90°. 50/50 cm er 2.149 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



