
Truss & scenekonstruktion
AluTruss Decotruss Pro. Trekant Truss. 2-vejs hjørne (PAC20). 60°. 60 cm
AluTruss Decotruss Pro. Trekant Truss. 2-vejs hjørne (PAC20). 60°. 60 cm findes lige nu fra 2.249 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Decotruss Pro. Trekant Truss. 2-vejs hjørne (PAC20). 60°. 60 cm | 1-2 hverdage | 0 kr.2.249 kr. inkl. fragt | 2.249 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Truss & scenekonstruktion |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | AluTruss |
| Model | AluTruss Decotruss Pro. Trekant Truss. 2-vejs hjørne (PAC20). 60°. 60 cm |
| Kabellængde | 60 cm |
| Truss/størrelse | 35 mm |
| EAN | 4026397209914 |
| Produkt-ID | E-60301632 |
| Forhandlerkategorier | Decotruss Pro. 35 mm |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for AluTruss Decotruss Pro. Trekant Truss. 2-vejs hjørne (PAC20). 60°. 60 cm er 2.249 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

AluTruss BILOCK BQ2-PAC22H 2-vejs hjørne 120° ALUTRUSS
Fra 1.049 kr.
1forhandler

ALUTRUSS SINGLELOCK SH-S42 4-way Corner 90° bk
Fra 1.239 kr.
1forhandler

Alutruss 6082 Trekant Truss. 6-vejs kryds (AC-61). 90°. 74 30/71 cm.
Fra 5.839 kr.
1forhandler

ALUTRUSS SINGLELOCK SPAC-41 4-way-crosspiece 90°
Fra 999 kr.
1forhandler