
Truss & scenekonstruktion
AluTruss Decotruss Pro. Trekant Truss. 3-vejs hjørne (PAL34). 90°. 40 cm. Venstre
AluTruss Decotruss Pro. Trekant Truss. 3-vejs hjørne (PAL34). 90°. 40 cm. Venstre findes lige nu fra 2.449 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Decotruss Pro. Trekant Truss. 3-vejs hjørne (PAL34). 90°. 40 cm. Venstre | 1-2 hverdage | 0 kr.2.449 kr. inkl. fragt | 2.449 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Truss & scenekonstruktion |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | AluTruss |
| Model | AluTruss Decotruss Pro. Trekant Truss. 3-vejs hjørne (PAL34). 90°. 40 cm. Venstre |
| Kabellængde | 40 cm |
| Truss/størrelse | 35 mm |
| EAN | 4026397210026 |
| Produkt-ID | E-60301650 |
| Forhandlerkategorier | Decotruss Pro. 35 mm |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for AluTruss Decotruss Pro. Trekant Truss. 3-vejs hjørne (PAL34). 90°. 40 cm. Venstre er 2.449 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

AluTruss BILOCK BQ2-3 meter 2 kant truss stykke ALUTRUSS
Fra 1.689 kr.
1forhandler

Alutruss 6082 Trekant Truss. Lige stykke. 1 meter
Fra 1.369 kr.
1forhandler

AluTruss Decotruss Pro. Trekant Truss. 3-vejs hjørne (PAL33). 90°. 40 cm. Højre
Fra 2.449 kr.
1forhandler

ALUTRUSS DECOLOCK DQ2-PAC21V 2-way Corner 90° 500mm version
Fra 999 kr.
1forhandler