
Truss & scenekonstruktion
AluTruss Decotruss Pro. Trekant Truss. 3-vejs T-stykke (PAT-38). 90°. 60 5/40 cm
AluTruss Decotruss Pro. Trekant Truss. 3-vejs T-stykke (PAT-38). 90°. 60 5/40 cm findes lige nu fra 2.449 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Decotruss Pro. Trekant Truss. 3-vejs T-stykke (PAT-38). 90°. 60,5/40 cm | 1-2 hverdage | 0 kr.2.449 kr. inkl. fragt | 2.449 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Truss & scenekonstruktion |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | AluTruss |
| Model | AluTruss Decotruss Pro. Trekant Truss. 3-vejs T-stykke (PAT-38). 90°. 60,5/40 cm |
| Kabellængde | 40 cm |
| Truss/størrelse | 35 mm |
| EAN | 4026397497106 |
| Produkt-ID | E-60301657 |
| Forhandlerkategorier | Decotruss Pro. 35 mm |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for AluTruss Decotruss Pro. Trekant Truss. 3-vejs T-stykke (PAT-38). 90°. 60 5/40 cm er 2.449 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Alutruss 6082 Trekant Truss. Element til cirkel Ø 2 meter. Spids mod inderkant. 90°
Fra 4.769 kr.
1forhandler

Alutruss 6082 Firkant Truss. 6-vejs kryds. 90°. 50 cm.
Fra 6.869 kr.
1forhandler

ALUTRUSS SINGLELOCK SPAT-S36 3-way T-Corner 90° bk
Fra 999 kr.
1forhandler

ALUTRUSS BILOCK E-GL22 C22-H 2-Way Corner 120°
Fra 1.139 kr.
1forhandler