
Truss & scenekonstruktion
AluTruss Decotruss Pro. Trekant Truss. 4-vejs T-stykke (PAT-42). 90°. 58/40 cm
AluTruss Decotruss Pro. Trekant Truss. 4-vejs T-stykke (PAT-42). 90°. 58/40 cm findes lige nu fra 3.069 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Decotruss Pro. Trekant Truss. 4-vejs T-stykke (PAT-42). 90°. 58/40 cm | 1-2 hverdage | 0 kr.3.069 kr. inkl. fragt | 3.069 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Truss & scenekonstruktion |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | AluTruss |
| Model | AluTruss Decotruss Pro. Trekant Truss. 4-vejs T-stykke (PAT-42). 90°. 58/40 cm |
| Kabellængde | 40 cm |
| Truss/størrelse | 35 mm |
| EAN | 4026397391589 |
| Produkt-ID | E-60301660 |
| Forhandlerkategorier | Decotruss Pro. 35 mm |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for AluTruss Decotruss Pro. Trekant Truss. 4-vejs T-stykke (PAT-42). 90°. 58/40 cm er 3.069 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Eurolite TAH-35L-A2 Truss adapter for STC-550
Fra 559 kr.
1forhandler

Alutruss transportplade til 3-kant truss. Uden hjul
Fra 459 kr.
1forhandler

RIGGATEC RIG 608 154 495 LCD / Plasma Truss Mount 37-65" max 45 kg for FD 31 HD 44
Fra 1.269 kr.
1forhandler

ALUTRUSS DECOLOCK DQ2-WPS Wall Mounting Plate bk
Fra 559 kr.
1forhandler