
Truss & scenekonstruktion
AluTruss Decotruss Pro. Trekant Truss. Lige stykke. 25 cm
AluTruss Decotruss Pro. Trekant Truss. Lige stykke. 25 cm findes lige nu fra 959 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Decotruss Pro. Trekant Truss. Lige stykke. 25 cm | 1-2 hverdage | 49 kr.1.008 kr. inkl. fragt | 959 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Truss & scenekonstruktion |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | AluTruss |
| Model | AluTruss Decotruss Pro. Trekant Truss. Lige stykke. 25 cm |
| Kabellængde | 25 cm |
| Truss/størrelse | 35 mm |
| EAN | 4026397489637 |
| Produkt-ID | E-60301606 |
| Forhandlerkategorier | Decotruss Pro. 35 mm |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for AluTruss Decotruss Pro. Trekant Truss. Lige stykke. 25 cm er 959 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

ALUTRUSS DECOLOCK DQ2-SPAC44V 4-way Corner bk
Fra 2.719 kr.
1forhandler

Alutruss QL-ET34 Firkant Truss. Lige stykke. 30 cm.
Fra 1.729 kr.
1forhandler

Alutruss 6082 Trekant Truss. 3-vejs T-stykke (AT-36). 90°. 71/50 cm.
Fra 3.169 kr.
1forhandler

Bralo Truss-Head popnitte. Blank. 4 8 x 21 mm. 2000 Stk
Fra 1.259 kr.
1forhandler