
Truss & scenekonstruktion
AluTruss Decotruss Pro. Trekant Truss. Lige stykke. 75 cm
AluTruss Decotruss Pro. Trekant Truss. Lige stykke. 75 cm findes lige nu fra 1.179 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Decotruss Pro. Trekant Truss. Lige stykke. 75 cm | 1-2 hverdage | 49 kr.1.228 kr. inkl. fragt | 1.179 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Truss & scenekonstruktion |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | AluTruss |
| Model | AluTruss Decotruss Pro. Trekant Truss. Lige stykke. 75 cm |
| Kabellængde | 75 cm |
| Truss/størrelse | 35 mm |
| EAN | 4026397489644 |
| Produkt-ID | E-60301611 |
| Forhandlerkategorier | Decotruss Pro. 35 mm |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for AluTruss Decotruss Pro. Trekant Truss. Lige stykke. 75 cm er 1.179 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



