
Truss & scenekonstruktion
ALUTRUSS QUADLOCK End Plate M10-Male 50cm x 50cm bk
ALUTRUSS QUADLOCK End Plate M10-Male 50cm x 50cm bk findes lige nu fra 2.039 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk ALUTRUSS QUADLOCK End Plate M10-Male 50cm x 50cm bk | 1-2 hverdage | 0 kr.2.039 kr. inkl. fragt | 2.039 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Truss & scenekonstruktion |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | AluTruss |
| Model | ALUTRUSS QUADLOCK End Plate M10-Male 50cm x 50cm bk |
| Kabellængde | 50cm |
| Farve | sort |
| Truss/størrelse | 50 mm |
| EAN | 4026397725681 |
| Produkt-ID | E-60303310 |
| Forhandlerkategorier | Sort Quadlock 6082. 50 mm. |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for ALUTRUSS QUADLOCK End Plate M10-Male 50cm x 50cm bk er 2.039 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



