
Truss & scenekonstruktion
ALUTRUSS SINGLELOCK Element f.circle 1 5m 90°
ALUTRUSS SINGLELOCK Element f.circle 1 5m 90° findes lige nu fra 909 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk ALUTRUSS SINGLELOCK Element f.circle 1,5m 90° | 1-2 hverdage | 49 kr.958 kr. inkl. fragt | 909 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Truss & scenekonstruktion |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | AluTruss |
| Model | ALUTRUSS SINGLELOCK Element f.circle 1,5m 90° |
| Kabellængde | 1,5m |
| Truss/størrelse | 50 mm |
| EAN | 4026397517378 |
| Produkt-ID | E-6021018A |
| Forhandlerkategorier | SINGLELOCK CIRKEL |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for ALUTRUSS SINGLELOCK Element f.circle 1 5m 90° er 909 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

ALUTRUSS DECOLOCK DQ3-SPAT35 3-Way T-Piece 90° bk
Fra 3.029 kr.
1forhandler

Alutruss 6082 Trekant Truss. 3-vejs hjørne (AL-32). 90°. 50 cm. Venstre
Fra 3.169 kr.
1forhandler

ALUTRUSS QUADLOCK ROAD S6082-2000 4-Way Cross Beam
Fra 4.099 kr.
1forhandler

Alutruss 6082 Trekant Truss. 4-vejs kryds (AC-41 SU). 90°. 71 cm.
Fra 3.339 kr.
1forhandler