
Truss & scenekonstruktion
ALUTRUSS SINGLELOCK Element for circle 4m 90°
ALUTRUSS SINGLELOCK Element for circle 4m 90° findes lige nu fra 2.099 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk ALUTRUSS SINGLELOCK Element for circle 4m 90° | 1-2 hverdage | 0 kr.2.099 kr. inkl. fragt | 2.099 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Truss & scenekonstruktion |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | AluTruss |
| Model | ALUTRUSS SINGLELOCK Element for circle 4m 90° |
| Kabellængde | 4m |
| Truss/størrelse | 50 mm |
| EAN | 4026397507096 |
| Produkt-ID | E-6021018E |
| Forhandlerkategorier | SINGLELOCK CIRKEL |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for ALUTRUSS SINGLELOCK Element for circle 4m 90° er 2.099 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

ALUTRUSS DECOLOCK DQ3-S1000 3-Way Cross Beam bk
Fra 1.419 kr.
1forhandler

ALUTRUSS QUADLOCK QL-ET Half Conical Coup.thr.M12
Fra 89 kr.
1forhandler

SHOWGEAR Universal Truss Base Plate 750 with wheels For Pro-30 Step Square and Triangle Trusses
Fra 2.909 kr.
1forhandler

ALUTRUSS SINGLELOCK Element for circle 3m 90°
Fra 1.359 kr.
1forhandler