
Truss & scenekonstruktion
ALUTRUSS SINGLELOCK Element for circle 6m 45°
ALUTRUSS SINGLELOCK Element for circle 6m 45° findes lige nu fra 1.359 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk ALUTRUSS SINGLELOCK Element for circle 6m 45° | 1-2 hverdage | 49 kr.1.408 kr. inkl. fragt | 1.359 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Truss & scenekonstruktion |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | AluTruss |
| Model | ALUTRUSS SINGLELOCK Element for circle 6m 45° |
| Kabellængde | 6m |
| Truss/størrelse | 50 mm |
| EAN | 4026397549065 |
| Produkt-ID | E-6021018K |
| Forhandlerkategorier | SINGLELOCK CIRKEL |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for ALUTRUSS SINGLELOCK Element for circle 6m 45° er 1.359 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



