
Truss & scenekonstruktion
Showgear Komplet Truss sæt. 3 6 m bred. 2 6 m høj.
Showgear Komplet Truss sæt. 3 6 m bred. 2 6 m høj. findes lige nu fra 7.609 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Komplet Truss sæt. 3,6 m bred. 2,6 m høj. | 1-2 hverdage | 0 kr.7.609 kr. inkl. fragt | 7.609 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Truss & scenekonstruktion |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Showgear |
| Model | Showgear Komplet Truss sæt. 3,6 m bred. 2,6 m høj. |
| Kabellængde | 3,6 m |
| Truss/størrelse | 50 mm |
| EAN | 8717748289889 |
| Produkt-ID | 70148 |
| Forhandlerkategorier | Små Truss Sæt |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Showgear Komplet Truss sæt. 3 6 m bred. 2 6 m høj. er 7.609 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



