
Truss & scenekonstruktion
Showgear Truss Topper / Fod stativ med 50 mm rør og ben 30 x 30 cm.
Showgear Truss Topper / Fod stativ med 50 mm rør og ben 30 x 30 cm. findes lige nu fra 609 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Showgear Truss Topper / Fod stativ med 50 mm rør og ben 30 x 30 cm. | 1-2 hverdage | 49 kr.658 kr. inkl. fragt | 609 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Truss & scenekonstruktion |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Showgear |
| Model | Showgear Truss Topper / Fod stativ med 50 mm rør og ben 30 x 30 cm. |
| Kabellængde | 30 cm |
| Truss/størrelse | 50 mm |
| EAN | 8717748377357 |
| Produkt-ID | 70191 |
| Forhandlerkategorier | Fødder & Jordspyd |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Showgear Truss Topper / Fod stativ med 50 mm rør og ben 30 x 30 cm. er 609 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

ALUTRUSS DECOLOCK DQ2-WPS Wall Mounting Plate bk
Fra 559 kr.
1forhandler

Alutruss S6082. Sort Firkant Truss. 4 meter. Lige stykke.
Fra 7.169 kr.
1forhandler

AluTruss DECOLOCK DQ2-3 meter 2 kant truss ALUTRUSS
Fra 1.269 kr.
1forhandler

AluTruss BILOCK BQ2-PAL31H 3-vejs hjørne 90° ALUTRUSS
Fra 1.799 kr.
1forhandler