
Sensorer
Sony ACTION-5K Action Kamera SONY 386-sensor 60 FPS
Sony ACTION-5K Action Kamera SONY 386-sensor 60 FPS findes lige nu fra 899 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
DeluxeCovers ACTION-5K Action Kamera - SONY 386-sensor - 60 FPS | 1-2 hverdage | 20 kr.919 kr. inkl. fragt | 899 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Sensorer |
| Forhandlere | DeluxeCovers |
| Brand | Sony |
| Model | Sony ACTION-5K Action Kamera - SONY 386-sensor - 60 FPS |
| Kapacitet | 128 GB |
| Opløsning | 4K |
| Tilslutning | DVI |
| Produkt-ID | action_sportskamera_sony_gammel |
| Forhandlerkategorier | Action Kamera |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Sony ACTION-5K Action Kamera SONY 386-sensor 60 FPS er 899 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



