
Apple Watch-tilbehør
Apple Lippa Apple Watch Oplader 5W
Apple Lippa Apple Watch Oplader 5W findes lige nu fra 99 kr. hos 2 forhandlere.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
![]() Lippa.dk Lippa Apple Watch Oplader 5W, Hvid | 1-2 hverdage | 29 kr.128 kr. inkl. fragt | 99 kr. | Gå til butik |
![]() Powerbanken.dk Lippa 1m 5W Apple Watch Oplader | 1-2 Hvedage | 35 kr.134 kr. inkl. fragt | 99 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Apple Watch-tilbehør |
| Forhandlere | Lippa.dk, Powerbanken.dk |
| Brand | Apple |
| Model | Apple Lippa Apple Watch Oplader 5W,, Apple Lippa 1m 5W Apple Watch Oplader |
| Enhedsmodel | Apple Watch |
| Kabellængde | 1m |
| Effekt | 5W |
| Farve | hvid |
| EAN | 5713661004700 |
| Produkt-ID | 43497724805363, 62153953116531 |
| Forhandlerkategorier | Trådløs oplader |
| Levering | 1-2 hverdage, 1-2 Hvedage |
Læs om produktet
Laveste pris for Apple Lippa Apple Watch Oplader 5W er 99 kr. Der er 2 forhandlere med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Apple Watch (42/44/SE/45/46/49mm) Scrunchie Velour Dame Armbånd Lavendel
Fra 299 kr.
1forhandler

Apple Lippa Apple Watch nylonrem 42/44/45/49 Grøn/blå
4,6Fra 89 kr.
+2forhandlere

Apple Watch (38/40/SE/41/42mm) Deluxe V-Shape Læder Rem
Fra 249 kr.
1forhandler

Apple Watch (38/40/SE/41/42mm) L'Empiri Sport+ Nylon Velcro Rem
Fra 249 kr.
1forhandler

