
Andre covers
LOGILINK Cable sleeve with zipper Polyester Ø 50 mm grey 2
LOGILINK Cable sleeve with zipper Polyester Ø 50 mm grey 2 findes lige nu fra 720 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk Cable sleeve with zipper, Polyester, Ø 50 mm, grey, 2 m | 1-3 dage | 39 kr.759 kr. inkl. fragt | 720 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Andre covers |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | LOGILINK |
| Model | LOGILINK Cable sleeve with zipper, Polyester, Ø 50 mm, grey, 2 m |
| Kabellængde | 2 m |
| Truss/størrelse | 50 mm |
| EAN | 4052792064759 |
| Produkt-ID | 8449 |
| Forhandlerkategorier | Cable management |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for LOGILINK Cable sleeve with zipper Polyester Ø 50 mm grey 2 er 720 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



