
iPad covers
Apple iPad 11" (2025) / iPad 10.9" (2022) LUX Multi-Fold Silikone Cover -
Apple iPad 11" (2025) / iPad 10.9" (2022) LUX Multi-Fold Silikone Cover - findes lige nu fra 249 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
DeluxeCovers iPad 11" (2025) / iPad 10.9" (2022) - LUX™ Multi-Fold Silikone Cover - Sort | 1-2 hverdage | 49 kr.298 kr. inkl. fragt | 249 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | iPad covers |
| Forhandlere | DeluxeCovers |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPad 11" (2025) / iPad 10.9" (2022) - LUX Multi-Fold Silikone Cover - |
| Enhedsmodel | iPad 11 |
| Materiale | silikone |
| Farve | sort, grøn |
| Produkt-ID | iPad 10 - 10.9" - LUX™ Tile Trifold Sil, ipad10_multifold_grøn |
| Forhandlerkategorier | iPad 10.9" (2022) |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Apple iPad 11" (2025) / iPad 10.9" (2022) LUX Multi-Fold Silikone Cover - er 249 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Apple iPad Pro 13" (2024/2025) Retro Diary Vintage 360° Onefold Læder Cover Brun
Fra 329 kr.
1forhandler

Apple iPad 6 9.7" (2017) Ember Cover/Etui m. Kickstand & Pencil Holder Brun
Fra 259 kr.
1forhandler

Apple iPad Pro 11" (2022/2021) NOBLE Magnetisk Trifold Cover -
Fra 349 kr.
1forhandler

Apple iPad Air 3 10 5" (2019) Heavy-Duty Håndværker Cover med Skulderstrop -
Fra 449 kr.
1forhandler