
Mobilholdere & standere
DeluxeCovers Magnetisk Trådløs Bilholder m. MagSafe 15W DeLX
DeluxeCovers Magnetisk Trådløs Bilholder m. MagSafe 15W DeLX findes lige nu fra 219 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
DeluxeCovers Magnetisk Trådløs Bilholder m. MagSafe - 15W - DeLX™ | 1-2 hverdage | 49 kr.268 kr. inkl. fragt | 219 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Mobilholdere & standere |
| Forhandlere | DeluxeCovers |
| Brand | DeluxeCovers |
| Model | DeluxeCovers Magnetisk Trådløs Bilholder m. MagSafe - 15W - DeLX |
| Effekt | 15W |
| Spænding | 5V |
| Tilslutning | USB-C |
| Produkt-ID | DeLX™ - QI Trådløs MagSafe |
| Forhandlerkategorier | Mobilholder Trådløs (MagSafe) |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for DeluxeCovers Magnetisk Trådløs Bilholder m. MagSafe 15W DeLX er 219 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

JOYROOM Klistermærke Magnet Ring MagSafe Kompatibel Sølv 2 Stk.
Fra 99 kr.
1forhandler

OnePlus USB-C kabel 2 M 2 4 Amp -
4,8Fra 200 kr.
1forhandler

DeLX Tablet Holder til Bil m. sugekop til Forruden -
Fra 199 kr.
1forhandler

LogiLink Smartphone holder for air vents 4-6.5" smartphones
4,8Fra 210 kr.
1forhandler