
Mobilholdere & standere
DeluxeCovers Mobilholder til Ventilation m. Trådløs Oplader MagSafe 15W
DeluxeCovers Mobilholder til Ventilation m. Trådløs Oplader MagSafe 15W findes lige nu fra 259 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
DeluxeCovers Mobilholder til Ventilation m. Trådløs Oplader - MagSafe - 15W | 1-2 hverdage | 20 kr.279 kr. inkl. fragt | 259 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Mobilholdere & standere |
| Forhandlere | DeluxeCovers |
| Brand | DeluxeCovers |
| Model | DeluxeCovers Mobilholder til Ventilation m. Trådløs Oplader - MagSafe - 15W |
| Enhedsmodel | iPhone 12 |
| Kabellængde | 1m |
| Effekt | 15W |
| Produkt-ID | Mobilholder_til_Ventilation |
| Forhandlerkategorier | Mobilholder Trådløs (MagSafe) |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for DeluxeCovers Mobilholder til Ventilation m. Trådløs Oplader MagSafe 15W er 259 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

HOLMES Multi ladekabel USB-C / USB 2.0 til micro USB / USB-C & Lightning
4,8Fra 590 kr.
1forhandler

Apple The Case Factory Case m. kortholder iPhone X/XS Sort/brun
4,6Fra 79 kr.
1forhandler

ACT USB TYPE-C LIGHTNING CABLE 1M
4,8Fra 850 kr.
1forhandler

Omnitronic HTS-2 Universal tablet holder for Smartphone og tablet
Fra 259 kr.
1forhandler