
Samsung Galaxy
Samsung Galaxy S21 Plus 5G 256GB Phantom
Samsung Galaxy S21 Plus 5G 256GB Phantom findes lige nu fra 4.199 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk Samsung Galaxy S21 Plus 5G 256GB - Phantom Violet | 1-3 dage | 39 kr.4.238 kr. inkl. fragt | 4.199 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Samsung Galaxy |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | Samsung |
| Model | Samsung Galaxy S21 Plus 5G 256GB - Phantom Violet, Samsung Galaxy S21 Plus 5G 256GB - Phantom |
| Enhedsmodel | Samsung Galaxy S21 Plus |
| Kapacitet | 256GB |
| Opdateringshastighed | 120hz, 120 Hz |
| Opløsning | 2400 x 1080, 8K |
| Materiale | glas |
| Farve | klar |
| EAN | 8806090882371, 8806090884245, 8806090883590 |
| Produkt-ID | 2690, 808, 764 |
| Forhandlerkategorier | Samsung |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for Samsung Galaxy S21 Plus 5G 256GB Phantom er 4.199 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



