
Samsung Galaxy
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" 64GB 4G
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" 64GB 4G findes lige nu fra 7.999 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk Samsung Galaxy Tab A8 10.5" 64GB 4G - Grey | 1-3 dage | 39 kr.8.038 kr. inkl. fragt | 7.999 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Samsung Galaxy |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | Samsung |
| Model | Samsung Galaxy Tab A8 10.5" 64GB 4G - Grey |
| Kapacitet | 64GB |
| Opløsning | 1920x1200 |
| Effekt | 15W |
| Tilslutning | Jack |
| EAN | 8806092952096 |
| Produkt-ID | 44698 |
| Forhandlerkategorier | Samsung |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for Samsung Galaxy Tab A8 10.5" 64GB 4G er 7.999 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



