
Samsung Galaxy
Samsung Galaxy Tab S8 Ultra 256GB -
Samsung Galaxy Tab S8 Ultra 256GB - findes lige nu fra 9.872 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk Samsung Galaxy Tab S8 Ultra 256GB - Graphite | 1-3 dage | 39 kr.9.911 kr. inkl. fragt | 9.872 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Samsung Galaxy |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | Samsung |
| Model | Samsung Galaxy Tab S8 Ultra 256GB - |
| Kapacitet | 256GB |
| Opdateringshastighed | 120Hz |
| Opløsning | 2960x1848 |
| EAN | 8806094247633 |
| Produkt-ID | 9752 |
| Forhandlerkategorier | Samsung |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for Samsung Galaxy Tab S8 Ultra 256GB - er 9.872 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



