
Samsung Galaxy
Samsung Galaxy Z Flip 4 5G 128GB/8GB -
Samsung Galaxy Z Flip 4 5G 128GB/8GB - findes lige nu fra 4.299 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk Samsung Galaxy Z Flip 4 5G 128GB/8GB - Graphite | 1-3 dage | 39 kr.4.338 kr. inkl. fragt | 4.299 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Samsung Galaxy |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | Samsung |
| Model | Samsung Galaxy Z Flip 4 5G 128GB/8GB - |
| Kapacitet | 128GB |
| Opdateringshastighed | 120Hz |
| Opløsning | 2640x1080 |
| Materiale | glas |
| EAN | 8806094507225 |
| Produkt-ID | 9964 |
| Forhandlerkategorier | Samsung |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for Samsung Galaxy Z Flip 4 5G 128GB/8GB - er 4.299 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



