
Samsung Galaxy
Samsung Galaxy Z Fold 3 5G 256GB -
Samsung Galaxy Z Fold 3 5G 256GB - findes lige nu fra 9.999 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk Samsung Galaxy Z Fold 3 5G 256GB - Black | 1-3 dage | 39 kr.10.038 kr. inkl. fragt | 9.999 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Samsung Galaxy |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | Samsung |
| Model | Samsung Galaxy Z Fold 3 5G 256GB - |
| Kapacitet | 256GB |
| Opdateringshastighed | 120 Hz |
| Opløsning | 2208 x 1768 |
| EAN | 8806092560895, 8806092657090, 8806092561304 |
| Produkt-ID | 3002, 3003, 3114 |
| Forhandlerkategorier | Samsung |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for Samsung Galaxy Z Fold 3 5G 256GB - er 9.999 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



